Czy kimona są dla Ciebie? Jakie kobiety noszą Moon Blossom? 0
14.jpg

Jeśli zastanawia Cię, czym właściwie są kimona do stylowego nicnierobienia, dlaczego powstały i kto je kupuje, zapraszam do poniższego artykułu. Dowiesz się z niego, czy jesteś kobietą, która mogłaby nosić Moon Blossom.

Dlaczego akurat kimona?

Kimona są tradycyjnym japońskim strojem, który przez wieki był po prostu powszechnie noszonym ubraniem. To, co jest codzienne i zwykłe w kraju kwitnącej wiśni, w Europie prezentuje się bardzo kolorowo i egzotycznie. Na przestrzeni lat moda zachodnia często odwoływała się do kimona, i to właśnie jego lekkie i wygodne interpretacje zainspirowały mnie do stworzenia eleganckiego stroju domowego.

Kimona Moon Blossom są dedykowane stylowemu nicnierobieniu w domowym zaciszu. Stworzyłam je początkowo dla siebie. Potrzebowałam pomocy w oddzieleniu czasu pracy od czasu odpoczynku. Jasnej granicy między ogarnianiem a nicnierobieniem.

Kimona są ubraniem do odpoczywania

Mam specjalne ubrania do pracy, inne do ćwiczeń, a jeszcze inne na spotkania z koleżankami czy rodzinne uroczystości. Do pracy idę w biznesowych power kieckach, ćwiczę w legginsach, a gotuję w wygodnych spodniach. Pomyślałam: dlaczego by nie stworzyć ubrań do odpoczywania? Co stoi na przeszkodzie, bym miała piękne stroje do regenerowania sił przed lub po intensywnym dniu? Mój czas z samą sobą wart jest celebracji i podkreślenia wyjątkowym ubiorem. Potrzebowałam czegoś bardzo kolorowego i kobiecego, co będzie jasno komunikować: CZAS DLA SIEBIE. Tak wpadłam na trop zwiewnych, bardzo kolorowych, kwiecistych kimon, które były tak różne od moich codziennych stylizacji, że stały się niemal SYGNAŁEM DLA MÓZGU: hej, koniec ogarniania tematów w szpilkach, teraz jest czas dla Ciebie.

Zaczęłam ubierać się w odpoczywanie.

Nie tylko ja potrzebuję pomocy w nicnierobieniu

Pokazywałam się w swoich pierwszych kimonach na Instagramie, nawet nie mówiąc, do czego one służą. Piłam w nich herbatę, opowiadałam o książkach, które przeczytałam czy serialach wartych obejrzenia. Na swoim pierwszym instastory z wiosny 2020 jestem w prototypie Sensual Mist ???? Wtedy jeszcze bez dekadenckich japońskich rękawów. Baczne oczy moich koleżanek i wspaniałych obserwatorek wypatrzyły wszystko, więc niedługo miałam coraz więcej zapytań o mój dekadencki strój domowy. Kimona wzbudzały ciekawość, a gdy zaczęłam tłumaczyć jak ich używam, okazało się, że jest na nie zapotrzebowanie.

Stało się jasne, że jest więcej kobiet takich jak ja - ambitnych, które chcą oddzielić czas dla siebie wyraźną granicą. Moje obserwatorki mają swoje pasje i zainteresowania, znają wartość odpoczynku, teraz tylko chciały się na niego odpowiednio ubrać. I w tym im pomagam - ubieram na czas nicnierobienia.

Czy odpoczynek i nicnierobienie oznaczają to samo?

Odpoczynek i nicnierobienie to dla mnie podobne słowa. Oznaczają czas poświęcony sobie, na robienie rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność. Dla jednej jest to leżenie na trawie, dla drugiej kurs haftu, a dla mnie to patrzenie na wschód słońca.

Wybrałam „nicnierobienie” bo moje obserwatorki, a teraz klientki, to kobiety z charakterem i pazurem. Taki też musiał być slogan Moon Blossom: zadziorny. „Kimona do stylowego nicnierobienia” jest dostatecznie dekadenckie.

Dlaczego kimona są stylowe?

Kimona Moon Blossom są dla kobiet, które tak jak ja, cenią piękno. Potrzebują otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, by żyło im się przyjemniej. Fikuśna filiżanka, biała herbata, szal przywieziony z Wietnamu. Lubimy rzeczy z fantazją oraz produkty, w które ktoś włożył serce i swoje poczucie estetyki.

Elegancja z pazurem - to jest Moon Blossom. Wszystkie kimona mają ponadczasowe wzory, motywy kwiatowe, roślinne i zwierzęce oraz etniczne wzory. Za 10 lat będą tak samo piękne jak teraz. Dlatego nazwałam je stylowymi, gdyż są ponad chwilowymi modami i trendami.

Kto kupuje kimona?

Kimona Moon Blossom kupują kobiety, które biorą swój odpoczynek w swoje własne ręce. Nie czekają, aż ktoś im podaruje wolną chwilę, i nie oczekują, by ktoś im czas dla siebie zorganizował. Same wyznaczają sobie okresy odpoczynku i dekadencko się na ten odpoczynek ubierają. Kimona pomagają im w celebrowaniu chwil z samą sobą.

Kobiety najpierw kupują kimona dla siebie, a potem wracają, by obdarować ukochane przyjaciółki, siostry i córki tym wyjątkowym ubraniem.

Czy jesteś gotowa na swoje kimono Moon Blossom?

Kimono jest dla Ciebie, jeśli lubisz poświęcać sobie czas. Znasz wartość regeneracji, kultywujesz nicnierobienie i pielęgnujesz swoje hobby. Twoje przyjemności są dla Ciebie ważne i nie wstydzisz się tego.

Moon Blossom jest tylko po to, by podkreślić Twoje nastawienie do życia. Kimono w elegancki sposób oddzieli Twój czas pracy od czasu odpoczynku.

Najnowszą kolekcję kimon znajdziesz w kategorii kimona damskie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.