O nas

Witaj w moim sklepie. Nazywam się Ania i to ja jestem twórczynią Moon Blossom. Kimona, które tu widzisz, stworzyłam do stylowego nicnierobienia, dekadenckiego odpoczynku w domowych pieleszach.

Jak zaczęła się moja kimono historia?

Pomysł na kimono chodził za mną od wielu lat, a przybrał na sile, gdy zobaczyłam na filmie Christinę Aguilerę, która wychodzi ze zgiełku studia nagraniowego do ogrodu. Ubrana w zwiewne kimono kładzie się na trawie. Pozazdrościłam jej lekkości i wolności do życia tak jak chce, do odpoczynku na swoich warunkach. Okazuje się, że może tak po prostu odciąć się od pracy i nic nie robić, leżąc na trawie.

Teraz dzielę się wizją stylowego nicnierobienia z Tobą.

Jak używam kimona?

Ja w kimonie snuję się po domu z herbatką, otulona w nie rano patrzę na wschód słońca, a wieczorem tańczę w nim w łazience. To jest moja wersja stylowego nicnierobienia, moja #moonblossomstory. Jaka będzie Twoja? Nie wiem, ale na pewno mnie zaskoczysz :)

Zaciekawiłam Cię?

Całą swoją kimono historię, która jest jednocześnie historią marki, opisałam w siedmiu listach. Wspominam tam o tym, jak sprawnie ogarniałam i gdzie mnie to doprowadziło. Tłumaczę, dlaczego miałam wszystko, a czułam się jak czarna pantera uwięziona w klatce. Rozwijam tam wątek Christiny Aguilery i opowiadam, jak ciężko było zaprojektować kimono, które otula i jest lekkie jednocześnie.

Seria 7 listów przychodzi do Ciebie na skrzynkę w odstępach czterodniowych.

Zapisać się możesz zostawiając swojego maila na www.moonblossomstory.eu

Do usłyszenia

Ania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl