Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Formularz zwrotu/reklamacji jest dostępny pod linkiem.

Staram się aby sprzedawane przeze mnie produkty odznaczały się najwyższą jakością, jeśli jednak zamówiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, napisz do mnie na adres mailowy: hello@moonblossom.eu. Dołącz proszę dostępny pod linkiem formularz. Usprawni to proces zwrotu.

Zależy mi aby zwracany produkt był w stanie niepogorszonym, bez śladów użytkowania czy zabrudzeń. Jeśli to możliwe, odeślij go w oryginalnym opakowaniu.

Zgodnie z obowiązującym prawem konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. 

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

REKLAMACJE

Jeśli stwierdzisz wadę produktu, poinformuj mnie o tym, określając jednocześnie swoje roszczenie związane ze stwierdzoną wadą lub składając oświadczenie stosownej treści. Możesz skorzystać z formularza reklamacyjnego, który jest dostępny pod linkiem.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.