Jak mieć czas dla siebie i ubrać się w odpoczywanie? 0
12.jpg

Jak mieć czas dla siebie?

Na początku mam dla Ciebie złą wiadomość: nikt Ci nie da CZASU WOLNEGO. Nikt Cię nie odciąży w obowiązkach. Nikt nie przyjdzie z herbatką i nie powie: „Wiem, jak ciężko pracujesz, odpocznij sobie”. Wiem, że marzysz o tej chwili, ale jeśli do tej pory się ona nie zdarzyła, to istnieje małe prawdopodobieństwo, że się pojawi w przyszłości.

Kobiety ogarnięte nie wzbudzają współczucia.

Otoczenie zakłada (bardzo słusznie), że radzisz sobie. Codziennie udowadniasz światu, że można godzić obowiązki zawodowe z domowymi. Można prowadzić firmę lub być świetnym pracownikiem, mieć dzieci, fajne małżeństwo i jeszcze rozwijać nowe projekty na boku. Wulkan energii to Ty. Wszystko ogarniasz świetnie, więc nie dziw się, że Twoi bliscy myślą, że masz wszystko pod kontrolą i Twoje życie wygląda tak, jak chcesz. Radzisz sobie w tym świecie, i to naprawdę świetnie. Nie wyglądasz na kogoś, kto potrzebuje pomocy.

Wiem, ile kosztuje Cię bycie ogarniętą i zaradną.

Tylko my wiemy, ile to nas kosztuje i jak zmęczone jesteśmy na co dzień. Jak czasem chcemy, by ten dzień się skończył. Jak warczymy na męża czy dzieci, rzucamy pretensjami, a tak naprawdę jesteśmy po prostu BARDZO ZMĘCZONE i nie umiemy tego wyrazić.

Odpoczynku można się nauczyć. Możesz sobie sama dać do niego prawo i już dziś wykorzystać swoją niesamowitą energię życiową dla siebie, by Tobie żyło się lepiej.

Naucz się odpoczywać, bo jesteś swoim najcenniejszym zasobem.

Jesteś swoim NAJCENNIEJSZYM ZASOBEM, nie ma drugiej Ciebie. Warto, byś traktowała się z większą wyrozumiałością, tak by Twoja niesamowita energia życiowa starczyła Ci na dłużej. Odpoczynek to inwestycja w długie, zdrowe życie.

Jak kimono pomoże Ci ubrać się w odpoczywanie?

Kimona damskie pomagają kobietom takim jak Ty. Jego włożenie jest jak sygnał dla mózgu: koniec ogarniania, czas na odpoczynek. Zrzucasz robocze ciuchy, wkładasz kolorowe kobiece kimono w kwiatowe wzory. Ubierasz się w odpoczywanie. Jak pisze Kasia, klientka Moon Blossom: „Czasem się zmuszam do odpoczynku i kimono mi w tym bardzo pomaga. Trochę się wtedy ubieram w odpoczywanie, żeby oszukać mózg.” A na koniec dodaje, że gdy ma na sobie kimono w kwiaty, jest ono sygnałem dla otoczenia „Do not disturb”. Nie przeszkadzać, teraz odpoczywam.

Kimono do nauki odpoczywania kupisz tu: Kimona Moon Blossom

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.